1/5

„TANGO HISTORIE- Live Show”

Los sprawia, że każde nawet chwilowe spotkanie może na zawsze zmienić bieg Naszego życia. Jedni pojawiają się i znikają- inni zostają na dłużej. Jednych zapominamy od razu o innych nie zapomnimy przez lata. Takie jest też Tango- nigdy nie wiemy, która z historii zapisze się w Naszym sercu już na zawsze...

 

TANGO HISTORIE to niezapomniany i wyjątkowy spektakl. Pełen zmysłowej pasji i eleganckich strojów z towarzyszeniem muzyki na żywo w wykonaniu jednej z najlepszych orkiestr Tanga na świecie oraz tańca w najwyśmienitszym wydaniu.

 

Uwodzicielski ruch w połączeniu z niesamowitymi dźwiękami płynącymi spod rąk wytrawnych muzyków orkiestry Bandonegro- tworzy prawdziwe tornado !

 

Nie przegapcie tej unikalnej szansy, aby doświadczyć autentycznego Tanga Argentyńskiego zatańczonego na najwyższym możliwym poziomie przez Gwiazdy Tanga- najlepszych tancerzy z Argentyny, Hiszpani, Włoch, Grecji i Polski.

 

‚TANGO HISTORIE’ pozostawią Was bez tchu, wypełnionych magią oraz niepowtarzalną energią.

 

„TANGO HISTORIE- Live Show’” stanowi część 5go Międzynarodowego Festiwalu Tanga RECUERDO, który ma miejsce w Warszawie.

 

ORKIESTRA BANDONEGRO w składzie:

Marcin Antkowiak- kontrabas

Michał Główka- bandoneon

Kuba Czechowicz- skrzypce

Marek Dolecki- fortepian

 

TANCERZE:

 

Roxana Suarez I Sebastian Achaval I Gioia Abballe I Simone Facchini I Marianna Koutandou I Vaggelis Hatzopoulos I Patrycja Cisowska-Grzybek I Jakub Grzybek I

 

SPEKTAKLE:

NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

TEATR KOMEDIA

WARSZAWA

© 2016 by RECUERDO Tango Festival