IMG-7489.jpg
IMG-7538.JPG
IMG-7537.JPG
IMG-7535.JPG
IMG-7285.JPG
IMG-7286.JPG
IMG-7287.JPG
IMG-7528.JPG

„TANGO HISTORIE- Live Show”

Los sprawia, że każde nawet chwilowe spotkanie może na zawsze zmienić bieg Naszego życia. Jedni pojawiają się i znikają- inni zostają na dłużej. Jednych zapominamy od razu o innych nie zapomnimy przez lata. Takie jest też Tango- nigdy nie wiemy, która z historii zapisze się w Naszym sercu już na zawsze...

 

TANGO HISTORIE to niezapomniany i wyjątkowy spektakl. Pełen zmysłowej pasji i eleganckich strojów z towarzyszeniem muzyki na żywo w wykonaniu jednej z najlepszych orkiestr Tanga na świecie oraz tańca w najwyśmienitszym wydaniu.

 

Uwodzicielski ruch w połączeniu z niesamowitymi dźwiękami płynącymi spod rąk wytrawnych muzyków orkiestry Bandonegro- tworzy prawdziwe tornado !

 

Nie przegapcie tej unikalnej szansy, aby doświadczyć autentycznego Tanga Argentyńskiego zatańczonego na najwyższym możliwym poziomie przez Gwiazdy Tanga- najlepszych tancerzy z Argentyny, Hiszpani, Włoch i Polski.

 

‚TANGO HISTORIE’ pozostawią Was bez tchu, wypełnionych magią oraz niepowtarzalną energią.

 

„TANGO HISTORIE- Live Show’” stanowi część 5go Międzynarodowego Festiwalu Tanga RECUERDO, który ma miejsce w Warszawie.

 

ORKIESTRA BANDONEGRO w składzie:

Carlos Roulet- wokal

Marcin Antkowiak- kontrabas

Michał Główka- bandoneon

Kuba Czechowicz- skrzypce

Marek Dolecki- fortepian

 

TANCERZE:

 

Roxana Suarez I Sebastian Achaval I Gioia Abballe I Simone Facchini I Patrycja Cisowska-Grzybek I Jakub Grzybek I Brigita Rodriguez I Carlos Rodriguez

 

SPEKTAKL:

20.06.2021

TEATR KOMEDIA

WARSZAWA